19 Temmuz 2018
Kavram Eğitim Kurumların kentin eğitim başarısına katkı sunmuştur
'Sektörel Başarı Hikayeleri' programının konuğu Kavram Dersanesi Müdür Lokman Tekin, Kavram Eğitim Kurumlarının Van'ın eğitim çıtasının yükselmesine katkı sunduğunu söyledi.

Sektörel Başarı Hikayeleri programında ağırladığım KavramTemel Lisesi Müdür Lokman Tekin ve Kavram Özel Öğretim Kursu Müdürü Levent Demirle başarı hikayelerini konuştuk. Bölgede eğitime yönelmenin ve eğitimde başarı çıtasına katkı sunmanın mutluluğunu bizlerle paylaştılar. 

 

Eğitim kurumlarının rekabetten kaynaklı, okulların kapanmasından sonra açılan hızlandırılmış kurslarının öğrenciye psikolojik anlamda verebileceği sıkıntıya vurgularımız ortaktı. Öğrecilerin yarış atı konumuna getirilmesi  hatta öğrencilerin tatil haklarının ellerinden alınmasının yanlışlığını irdeledik.

 

 

Sayın Tekin'in Özel Eğitim kurumlarının çok değerli bir tecrübeye sahip olduğunu, bu tecrübeninin kentin eğitim gelişimine katkı sunacağını, Vanli Sayın Zorluoğlu'nun kurum yöneticileriyle bir toplantı yapmasının kentin eğitimine katkı sunacağı söylemi' başlıklar arasındaki önemli ayrıntılardı. 

 

 

Yorum EkleM.SALİH GEÇKEN
Copyright, 2017 © M. Salih Geçken - Kisisel Web Sitesi