12 Aralık 2017
‘VAN’DAN GİDERSEM VAN ÇOK ŞEY KAYBEDER’ DİYOR
Van’da oluşan fitnenin, kardeşler arasındaki fesadın, inandığı değerler adına hükümet ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a gönülden bağlılara inanılmayacak derecede iftira atan ve attıranın ‘VAN’DAN GİDERSEM SİZ ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ cümlesi psikologların üzerinde çalışması gereken travmatik bir duruma işaret ediyor.

Gidersem kavramı, benim üstümü çizerlerse kavramıyla eş anlama geliyor. Vanlıların üstü çizilmek ve Van’ın bir beladan kurtarılması olarak ifade ettiği şekilde de formüle edilebilir.

 

‘VAN’DAN  GİDERSEM SİZ ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ ifadesini:

Van için yetkilendirildiği süre zarfında Van'a çokta faydası olmayanın ‘BEN GİDERSEM ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ ifadesi ‘VAN’DA KURULAN FİTNE TEZGAHLARININ FARK EDİLEREK UNSURLARININ YOK EDİLMEYE BAŞLANDIĞI ’ diye okunabilir.

 

Van için yetkilendirildiği süre zarfında Van’a çokta faydası olmayanın ‘BEN GİDERSEM ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ ifadesi ‘VAN’I KENDİ İŞLETMESİ GİBİ DİZAYN ETME HAMLELERİNİN ÖNÜ TIKANMAYA’ başlandı diye okunabilir.

 

Van için yetkilendirildiği süre zarfında Van’a çokta faydası olmayanın ‘BEN GİDERSEM ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ ifadesi ‘VAN'DAKİ İTİBARLI İNSANLARI İTİBARSIZLAR ELİYLE TERBİYE ETME YÖNTEMİ’ gün yüzüne çıkmaya başladı diye okunabilir.

 

Van için yetkilendirildiği süre zarfında Van’a çokta faydası olmayanın ‘BEN GİDERSEM ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ ifadesi ‘VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYALIĞI HAYALİ, HAYAL OLACAK’ diye okunabilir.

 

Van için yetkilendirildiği süre zarfında Van’a çokta faydası olmayanın ‘BEN GİDERSEM ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ ifadesi ‘GÖNÜLLÜ DAVA ERLERİNE YAPILAN İFTİRALARIN VE FESADIN TERS DÖNDÜĞÜ VE İFTİRALAR BELİRGİNLEŞTİ’ diye okunabilir.

 

Van için yetkilendirildiği süre zarfında Van’a çokta faydası olmayanın ‘BEN GİDERSEM ÇOK ŞEY KAYBEDERSİNİZ’ ifadesi ‘SEMPATİK SURATIN ARKASINDAKİ İNTİKAM HIRSININ’ bilinirliği ortaya çıktı diye okunabilir.

 

SENİ GÖNDERDİKLERİNDE;

 Recep Tayyip Erdoğan'ın davası ve Vanlılar kazanacak; fitne, fesat ve kötülük kaybedecek. 

SENİ GÖNDERDİKLERİNDE;

Vanlıların huzuru, itibarı ve iftiraya uğrayan tüm mazlumların ‘DUASI’ kazanacak.

GİTMEK İSTEMEDİĞİNİ BİLİYORUZ...

 GÖNDERİLECEĞİNİ SENDE BİL...

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum EkleM.SALİH GEÇKEN
Copyright, 2017 © M. Salih Geçken - Kisisel Web Sitesi